Робототехніка та програмування

Обирайте цікаву та перспективну спеціалізацію в ІЛІТ - робототехніка та програмування!

Програма передбачає поглиблене вивчення сomputer science, фізики та робототехніки. Кожен ліцеїст отримає серйозні знання в електроніці, схемотехніці, мехатроніці та навчиться програмувати на С++, JS, SQL та багато іншого. І звичайно вільна англійська мова!

Обирайте цікаву та перспективну спеціалізацію в ІЛІТ - робототехніка та програмування!

Програма передбачає поглиблене вивчення сomputer science, фізики та робототехніки. Кожен ліцеїст отримає серйозні знання в електроніці, схемотехніці, мехатроніці та навчиться програмувати на С++, JS, SQL та багато іншого. І звичайно вільна англійська мова!

В яких професіях майбутнього можна буде застосовувати ці знання? Розглянемо лише декілька напрямків: медицина, транспорт, енергетика.

1. Архітектор інтелектуальних систем управління, наприклад, для безпілотного транспорту

Розробляє програмне забезпечення для безпілотного транспорту і систем управління транспортними потоками, контролює інтелектуальні системи управління.

2. Проектувальник інфраструктури «розумний дім»

Спеціаліст, що займається проектуванням, встановленням та налаштуванням інтелектуальної системи управління домашнім господарством (наприклад, побутова техніка, система безпеки, енергопостачання, водопостачання та ін.).

3. Проектувальник промислової робототехніки

Спеціаліст, що займається проектуванням роботизованих виробничих пристроїв (для таких операцій, як фарбування, зварювання, упаковка, штампування), виробничо-логістичних пристроїв, наприклад, навантажувачі, транспортери, маніпулятори, а також роботизовані комплекси з таких пристроїв, наприклад, автоматизовані заводи.

4. Проектувальник домашніх роботів

Спеціаліст, що займається розробкою та програмуванням домашніх роботів (наприклад, робот-доглядальниця, робот- прибиральник, робот-прачка, садівник-робот, робот для вигулювання собак та ін.), які полегшують ведення домашнього господарства. Такі роботи інтегровані з іншими елементами «розумного будинку», мають свободу переміщення і можуть виконувати складну домашню роботу.

5. Проектувальник інтерфейсів безпілотної авіації

Спеціаліст з розробки інтерфейсів і програм технологічних пакетів для управління безпілотними літальними апаратами, відповідає за програмування і роботу систем забезпечення, навігація і безпеку БЛА

6. Архітектор медобладнання

Спеціаліст в області інженерної та комп'ютерної графіки, матеріалознавства, опору матеріалів, деталей машин, електротехніки, володіє просторовим мисленням, розуміє анатомію і фізіологію людини, розбирається в біосумісності матеріалів і приладів, є експертом в галузі медичної та технічної безпеки.

7. Оператор медичних роботів

Спеціаліст з програмування діагностичних, лікувальних і хірургічних роботів.

8. Спеціаліст по кіберпротезуванню

Займатиметься розробкою та імплантацією функціональних штучних пристроїв (кіберпротезів) і органів, сумісних з живими тканинами. Так званий «кібер нейрохірург»

9. Проектант систем рекуперації

Спеціаліст з технологічними рішеннями для «уловлювання» надлишкової енергії рухомих засобів, в першу чергу при гальмуванні, наприклад автомобільний транспорт, метро, міський електричний транспорт і т.д.

10. Системний інженер інтелектуальних енергомереж

Спеціаліст, що займається проектуванням та моделюванням «розумних мереж», мікрогенераційних систем, «розумних» енергетичних середовищ, а також розробкою технологічних і інфраструктурних вимог до систем протягом усього їх життєвого циклу.

11. Оператор автоматизованих транспортних систем

Спеціаліст, що керує обслуговуванням безпілотних і роботизованих транспортних систем, створює конфігурацію комп'ютерних програм для роботизованих транспортних засобів.

12. Будівельник "розумних доріг"

Це фахівець, який вибирає і встановлює дорожнє адаптивне покриття, розмітку і дорожні знаки з радіочастотною ідентифікацією, системами спостереження і датчиками для контролю стану дороги і т.д.

13. Інженер роботизованих систем. Наприклад, видобуток корисних копалин.

Обслуговує автоматизовані системи з моніторингу, розробки, видобутку і переробці на родовищах корисних копалин (в тому числі віддалених) і керує ними.

Запрошуємо до навчання в Ірпінський Ліцей Інноваційних Технологій! Створимо майбутнє разом!

#Ірпіньлідеросвіти #ITліцей #ІрпінськийЛіцейІнноваційнихТехнологій #робототехніка #STEMІрпінь
#ОксфордІрпінь #STEMосвітаУкраїна #math #AI #штучнийінтелект #C++ #Java

Заповніть форму, щоб отримати запрошення на день відкритих дверей

Отримати запрошення

Вартість навчання

З метою надання якісних навчальних послуг в Ліцеї запроваджена плата за навчання.

4000

грн/місяць

0

грн/місяць

для
найталановитіших

ІЛІТ створено
за підтримки:

Ірпінська
міська рада

Управління
Освіти в м. Ірпінь

Excellence in Education
London, UK

Школа програмування
та робототехніки RoboCode

Адреса Ліцею:

м.Ірпінь,
вул. З. Алієвої, 61/1

Телефон для довідок:

+380 68 145 30 30
+380 93 651 68 61

info@ilit.com.ua

Приєднуйтесь до нас
в соціальних мережах:

Дякуємо! Ми з вами зв'яжемося найближчим часом.